Krbové vložky francouzské firmy FONDIS (www.fondis.com) patří díky mnohaletým zkušenostem výrobce k tomu nejlepšímu, co lze pro stavbu vysoce kvalitních, spolehlivých a bezpečných krbů použít.

krbová vložka Fondis krbová vložka Fondis

Krbové vložky FONDIS jsou navrhovány z vysoce odolných materiálů (cortenová ocel, litina, šamot, sklokeramika, mají těsnou ocelovou schránku, která je na nejcitlivějších místech obložena litinou nebo šamotovou vyzdívkou. Tento princip dvojitého pláště zaručuje dlouhou životnost prvků krbu, vynikající utěsnění, ochranu masivu krbu před vlivem vysokých teplot. Rovněž je zajištěna akumulace tepla a udržování vysoké teploty spalování.

Kromě těchto rysů poskytují krbové vložky FONDIS pohodlnou manipulaci - horizontálně otevíratelná dvířka pro snadnější čištění, ovládání stupně spalování, systém dotěsnění dvířek k rámu při jejich dovření a multienergetickou technologii umožňující výrazně lepší využití tepla, než je tomu u tradičních krbů.

K prosklení dvířek je používána sklokeramika VISIOCERAM se samočistící schopností.

Firma Krby sever s.r.o. svým zákazníkům garantuje odborné a vysoce účelné zabudování optimálního typu krbové vložky FONDIS do vašeho krbu. Díky tomu Vám nový krb bude perfektně sloužit po mnoho let.

ŽÁRUVZDORNÁ OCEL CORTEN - VRCHOL KRBOVÉ TECHNOLOGIE

Corten je žáruvzdorná ocel francouzské výroby zajišťující vynikající životnost a dokonalé utěsnění zabraňující úniku kouře i po mnoha letech používání. Má tu vlastnost, že se pokryje samochránící vrstvou, která ji po osmi dnech provozu při teplotě 500 oC (průměrná teplota v topeništi) ochrání proti korozi. (Běžná ocel pod vlivem horkého kouře a vysokých teplot podléhá korozi a následným deformacím). Cortenová ocel a litina zabraňují jakémukoli nebezpečí prasknutí způsobeného tepelným šokem. Lze ji svařovat a tudíž umožňuje vysokou konstrukční variabilitu řešení krbových topenišť. Firma Krby sever s.r.o. preferuje při stavbě interiérových krbů právě tento materiál.

krbová vložka Fondis

mobil: 605 230 380

Nabídka krbů Krbové vložky Provoz a efektivita Servis a záruka Příslušenství Reference Interiéry Další nabídka Obchodní ujednání Kontakty

KRBOVÉ VLOŽKY FONDIS

KRBY • KRBOVÉ VLOŽKY • KAMNA • PŘÍSLUŠENSTVÍ • KOMÍNY • SERVIS