Interiér řešený firmou Krby sever s.r.o.

KRB BY MĚL V INTERIÉRU „SEDĚT“

Firma Krby sever s.r.o. se zabývá nejen stavbou krbů, ale také návrhem a úpravou interiérů, jejichž součástí se krb stane. Každý krb je vždy výraznou dominantou místnosti a je proto žádoucí, aby takzvaně „zapadal“ svým stylem i technickým řešením. Toho se dá docílit buď návrhem vhodného typu krbu pro daný interiér, nebo celkovou rekonstrukcí a úpravou prostor.

U novostaveb je vždy nutné, aby architekt s existencí krbu počítal a vhodně jej zakomponoval do prostoru, přičemž je nutné myslet na komplexní technické řešení, aby se krb stal nejen příjemnou ozdobou, ale také efektivním energetickým zařízením.

Interiér řešený firmou Krby sever s.r.o. Interiér řešený firmou Krby sever s.r.o. Interiér řešený firmou Krby sever s.r.o.

Pokud uvažujete o tom, že si do bytu, domu či na chalupu pořídíte pěkný stylový krb, kontaktujte nás. Zdarma Vám vypracujeme návrh technického a grafického řešení a cenovou nabídku, abyste mohli zvážit celkové možnosti jako typ, velikost, vybavení krbu, jeho ideální umístění a tak dále.

Naše mobilní infolinka je:

605 230 380

mobil: 605 230 380

Nabídka krbů Krbové vložky Provoz a efektivita Servis a záruka Příslušenství Reference Interiéry Další nabídka Obchodní ujednání Kontakty

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ

KRBY • KRBOVÉ VLOŽKY • KAMNA • PŘÍSLUŠENSTVÍ • KOMÍNY • SERVIS